
Топ продаж
-50%
- В наявності
- Код: Intr-1590493944
Чоловічий портфель Nike Air чорний рюкзак сумка для ноутбука з коженой вставкою
1 299 ₴
649 ₴
+380 (98) 213-61-60
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Nike Air Найк спортивний міський чорний
Виробник: Україна знаків вишитий, шкіряне дно зносостійкий і водостійкий матеріал м'які плечові ремені з регулюванням довжини містке основне відділення з подвійною блискавкою верхня і нижня петля для альтернативного варіанту перенесення м'які, з регулюванням довжини Подвійна блискавка Виміри: Довжина по спинці - 41см Ширина - 26,5см Товщина - 17см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Верхній |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Ширина | 26.5 см |
- Ціна: 649 ₴










