
-20%
- В наявності
- Код: Cap-0004
Сумка чоловіча Coach чорна Барсетка через плече Коач
2 999 ₴
2 399 ₴
+380 (98) 213-61-60
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка через плече — компактна та зручна модель для щоденного використання.
Має два відділення на замках, що дозволяє зручно розміщувати необхідні речі.
▫️ Розмір: 22 × 15 × 7 см
▫️ Відділення: два на замках
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coach |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 2 399 ₴









