
-46%
- В наявності
- Код: Intr-1654015267
Чоловічий рюкзак Nike Just спортивний міський чорний чоловічий жіночий портфель Найк
1 299 ₴
699 ₴
+380 (98) 213-61-60
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Nike Air спортивний міський чорний чоловічий портфель Найк зі шкіряним дном
- Є одне просторе відділення на змійці. Блискавка з двома бігунками;
- Одна велика кишеня на змійці спереду та маленька кишеня на змійці так само спереду;
- З боків є кишені із сітки;
- Водостійкий і міцний матеріал kiten.
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку.
- Лямки мають можливість регулювання за довжиною. Легкий, недорогий і функціональний рюкзак.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 47 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Глибина | 18 см |
| Кишені | Верхній, Бічні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4, Тверде дно |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 33 см |
- Ціна: 699 ₴











